Fotka k článku Mladší dorostenci vítězní nad rezervou Třeboně

Mladší dorostenci vítězní nad rezervou Třeboně

Mladší dorost
10. 3. 2024

V našem 4. zápase jarní sezóny nás čekal poslední tým z trojice na konci tabulky, se kterým jsme ještě letos nehráli. Hned od začátku byla vidět naše herní dominance a hlavně velmi tvrdá obrana. Bohužel naše proměňování bylo opět na bodu mrazu, a tak jsme se po celý první poločas se soupeřem tahali. Nakonec jsme v těsném závěru prvního poločasu odskočili o 6 brankový rozdíl. Ve druhém poločase jsme se již poučili z našich chyb a dokázali lépe proměnit naše šance. V zápase jsme odskočili i na 12 brankový rozdíl. Díky tomu jsme tak mohli náležitě prostřídat všechny hráče a vyzkoušet i jiné sestavy. Nakonec zápas skončil 34:25.

TJ Sokol Úvaly - Jiskra Třeboň B 34:25 (18:12)
Sestava: Švarc Štěpán (2), Antoš Jakub, Stejskal Vojtěch (7/1), Hájek Lukáš (9), Havel Matěj, Kříž Matyáš (1), Pitkevič Aleksandr (4), Voříšek Lukáš (1), Horčičák Daniel (1), Macurek Štěpán (9), Handl Jan, Svatoš Matěj - Vyloučení: 3/0