O akademii Handball Úvaly

Akademie Handball Úvaly je soubor projektů věnovaných podpoře házené v regionu pro děti od 1. do 5. třídy. Akademie si klade za cíl rozvoj házené v rámci spolupráce házenkářského centra v Úvalech s místními házenkářskými kluby a základními školami. Profesionální i amatérští trenéři v jednotlivých lokalitách rozvíjí sportovní kulturu a poskytují organizační podporu házenkářským klubům v okolí. Centrum akademie, klub Handball Úvaly, je tvořen týmem zkušených trenérů, učitelů a instruktorů, kteří pracují v souladu s klubovými principy a sdílí společný pohled na dnešní moderní házenou. Vášeň, dokonalost, sofistifikovanost a týmová práce jsou základními stavebními kameny projektu, který denně podporuje lidský a sportovní rozvoj dětí a zajišťuje jim házenkářský vývoj adekvátní jejich věku a lokalitě.

Lokality fotka

V současnosti se akademie rozprostírá na šesti místech. Po centru v Úvalech, kde spolupracujeme s místní základní školou i ve Škvorci, Českém Brodě, Klánovicích a Újezdě nad Lesy.

Více...
Metodika fotka

Pro celkový rozvoj dítěte je nutná schopnost analyzovat a plánovat činnost, což se využívá a rozvíjí ve všech faktorech komplexní hry, a právě její dokonalé zvládnutí má velký význam pro následné uplatnění mladého člověka jak ve vrcholovém sportu, tak i v životě.

Více...
Kontakty fotka

V jednotlivých lokalitách pracují profesionální i amatérští trenéři, kteří vedou děti ke zdravému rozvoji a učí je radosti ze hry.

Více...