V dubnu, květnu a červnu 2023 probíhá nábor chlapců ročníků narození 2015, 2016 (přípravka - středa, pátek od 15:30), 2013, 2014 (mini žáci - pondělí, úterý, čtvrtek od 15:30) a 2011, 2012 (mladší žáci - pondělí, středa, čtvrtek od 16:00). Vždy v pondělí od 15:30. Chlapci se mohou okamžitě zapojit do tréninků, ale pokud se chcete nejdříve podívat, jak to u nás probíhá, rádi vám vše ukážeme a vysvětlíme, přijďte na kterýkoliv trénink mini žáků. Chlapci budou postupně rozděleni do kategorií podle ročníku narození. Každý trénink vedou zkušení a vzdělaní trenéři, jejich přístup zajistí dětem kvalitní rozvoj přiměřený jejich věku. Jako asistenty využíváme i mladé házenkáře, kteří již naším klubem prošli a mají k dětem věkově blízko. Kombinace zkušenosti a mládí se nám velice osvědčila. Přijďte se přesvědčit. Rozpis tréninků a kontakt na trenéry najdete zde. Pro další informace můžete volat na telefon 777 690 814 (Jiří Dráb), nebo mailem jiri.drab@handballuvaly.cz.

Proč házená?

Čtyři v jednom

Čtyři v jednom

Házená je kombinací 4 sportů (atletiky, gymnastiky, úpolových sportů, míčových sportů).

Vhodný pro všechny somatotypy

Vhodný pro všechny somatotypy

Hráč není limitován fyzickými parametry. Na některých postech je potřeba více rychlosti jinde více obratnosti, atd.

Napínavá / elektrizující hra

Napínavá / elektrizující hra

O výsledek se v házené bojuje až do konce a na hřišti se neustále něco děje. Divák ani hráč se nikdy nenudí.

Nejdynamičtější kolektivní míčový sport

Nejdynamičtější kolektivní míčový sport

Za utkání vidí divák průměrně 50 a více gólů. Velký rozdíl oproti jiným míčovým hrám (např. fotbalu).

Týmové emoce

Týmové emoce

Hraní v týmu posiluje emoční prožitek jednotlivých hráčů. Dává jim možnost prožít jedinečnou emoční dimenzi, kterou v individuálních sportech nelze prožít.

Zodpovědnost

Zodpovědnost

Hráč nese odpovědnost nejen za svůj výkon, ale i výkon týmu. Hraní házené posiluje smysl pro týmovost a spolupráci v kolektivu.

Rychlé rozhodování

Rychlé rozhodování

Při řešení herních situací se hráč musí rozhodovat rychle, nesobecky a vždy ku prospěchu celého týmu.

Proč házená v Úvalech?

Výchově mladých házenkářů se věnujeme úspěšně již desítky let. Jednotlivá družstva vedou vzdělaní a zodpovědní trenéři. Výsledek bereme jako perspektivní cíl, kdy rozvoj charakteru a osobnosti chlapců je důležitější než aktuální počet vstřelených gólů.


Přihlášku do klubu stáhněte zde. Vyplňte ji, prosím, elektronicky a spolu s fotkou průkazového typu ji zašlete na adresu tomas.skrivan@handballuvaly.cz.