Novinky

Klub

Fotka ke článku Zápas staršího dorostu se Dvorem zrušen pro marodku soupeře, mladší dorost i muži se v sobotu utkají s Havlíčkovým Brodem

Vzhledem k nemoci hráčů hostujícího týmu je zápas TJ Sokol Úvaly proti I.HK Dvůr Králové v kategorii starších dorostenců, naplánovaný na 11. listopadu 2023 od 16:00, zrušen. Ostatní zápasy v tento den, včetně utkání mladších dorostenců proti Jiskra Havlíčkův Brod v 14:00 a mužů JVČ proti stejnému soupeři v 18:00, se budou konat podle plánu v naší hale v rámci pravidelné ligové soboty

Více...
Fotka ke článku Výtežek z dnešního vstupného na utkání proti mistrovi z Plzně půjde do společnosti Leccos

Házenkářský zápas 3. kola Českého poháru mezi týmy Úvaly a Plzeň, několikanásobným mistrem ligy, nabízí fanouškům více než jen sportovní zážitek. Toto utkání bude mít charitativní rozměr, jelikož výtěžek z prodeje vstupenek půjde na podporu společnosti Leccos

Více...
Fotka ke článku Partille cup ve Švédsku je obrovský házenkářský zážitek, který jen tak nic nepřekoná

Největší házenkářský turnaj na světě opět s Úvalskou účastí. Letos jsme odjeli s 5 kategoriemi. Nejstarší kategorie – Junioři do 21 let. Starší dorost ročníku 2005 a 2006. Mladší dorostenci 2007 a 2008 měli pro každý ročník jednu kategorii, takže hráli dvojnásobný počet zápasů

Více...

A tým

Fotka ke článku A tým se potýká s marodkou, v Českých Budějovicích bojoval s deseti hráči
A tým se potýká s marodkou, v Českých Budějovicích bojoval s deseti hráči

V nedělním zápase proti TJ Loko České Budějovice se náš A tým potýkal s výzvou v podobě omezeného počtu hráčů, což mělo za následek nemožnost aktivní hry směrem do útoku. S pouze deseti hráči na hřišti, čelil náš tým obtížím v účinném vedení hry a sklouzl k častým ztrátám míče a k nedůslednosti při dobírání odražených míčů

Více...
Fotka ke článku Jasné vítězství nad tvrdě hrajícím soupeřem z Havlíčkova Brodu
Jasné vítězství nad tvrdě hrajícím soupeřem z Havlíčkova Brodu

V rámci 2. ligy mužů JVČ si A tým mužů připsal výrazné vítězství nad týmem Jiskra Havlíčkův Brod. Po návratu několika hráčů z marodky Úvaly ukázaly posílenou sestavu, což mělo pozitivní dopad na celkový výkon týmu

Více...
Fotka ke článku Drama ve Zruči úspěšnější pro úvalský B tým
Drama ve Zruči úspěšnější pro úvalský B tým

V nedávno odloženém zápase B týmu Úval proti Zruči nad Sázavou se odehrálo opravdové drama. Úvalský tým, obohacený o šest dorostenců, nastoupil s velkým respektem vůči ambicióznímu protivníkovi, který má ambice stát se lídrem soutěže

Více...

Starší dorost

Fotka ke článku Starší dorost porazil jasným rozdílem Pardubice
Starší dorost porazil jasným rozdílem Pardubice

V sobotu jsme přivítali v prvním jarním domácím kole staršího dorostu 2. ligy po zimní přestávce hosty z Pardubic. V podzimním kole jsme rozhodli o našem vítězství na půdě Pardubic až v posledních v posledních deseti minutách utkání, a proto jsme tušili, že nás nečeké nic lehkého

Více...
Fotka ke článku Starší dorostenci úspěšní v prvním jarním utkání
Starší dorostenci úspěšní v prvním jarním utkání

V prvním utkání jarní části jsme vycestovali do Dolní Cerekve. Od začátku jsme si vybudovali dostatečný náskok nad soupeřem a bezpečně jsme navyšovali naše vedení až na konečných 18:34 (poločas 9:16) ve prospěch našich dorostenců

Více...
Fotka ke článku Z Třeboně starší dorostenci body nevezou, ale prvenství po podzimní části je naše!

V sobotu se starší dorost TJ Sokol Úval vydal na přeložené poslední utkání podzimní části do Třeboně. Bohužel, tento zápas nenašel Úvaly v optimální formě. Už od začátku se utkání nevyvíjelo příznivě a po několika minutách Úvaly prohrávaly 7:2

Více...

Mladší dorost

Fotka ke článku Mladší dorostenci doma porazili Sezimovo Ústí
Mladší dorostenci doma porazili Sezimovo Ústí

V zápase proti Sezimovu Ústí náš tým překvapil hrou na dva pivoty, kterou jsme tak poprvé aktivně použili v soutěži. Celkově jsme v útoku byli schopni vytvořit silný tlak na obranu soupeře a to jej nutilo neustále měnit jejich obranný systém

Více...
Fotka ke článku Mladší dorostenci přehráli Havlíčkův Brod
Mladší dorostenci přehráli Havlíčkův Brod

V sobotu jsme v rámci ligové soboty vyzvali tým Havlíčkova Brodu. Vzhledem k posledním zápasům jsme očekávali konečně výhru našeho celku. To se nám sice podařilo, ale výkon nebyl uspokojivý. Celkově propadala hlavně obrana a nesouhra kádru, kterou soupeř dokázal využít

Více...
Fotka ke článku Mnoho nevyužitých přesilovek v zápase proti Plzni
Mnoho nevyužitých přesilovek v zápase proti Plzni

Další venkovní utkání jsme měli proti Plzni B. Soupeř patří k lepším týmům naší ligy a bohužel se to projevilo. První poločas skončil 16:19 pro Plzeň a nakonec jsme podlehli 29:38. Ze skóre jasně vyplývá, že naši slabinou byla hlavně obrana, která nefungovala a nebýt skvělých zákroků Jana Handla v prvním poločase, tak mohlo být už dávno rozhodnuto

Více...

Starší žáci

Fotka ke článku Žákovská liga v Hostivicích s bilancí dvou výher
Žákovská liga v Hostivicích s bilancí dvou výher

Starší žáci absolvovali třetí kolo žákovské ligy. V okleštěné sestavě předčili očekávání a dvěma výhrami vybojovali čtyři krásné body. První zápas proti Ledči nad Sázavou byl v naší režii. Od začátku jsme přehrávali soupeře v útoku a trápili v obraně

Více...
Fotka ke článku Starší žáci na mezinárodním turnaji ve slovenské Stupavě
Starší žáci na mezinárodním turnaji ve slovenské Stupavě

Úvalští starší žáci se o pololetních prázdninách vydali na mezinárodní turnaj do slovenské Stupavy. Dobře obsazený turnaj nám přinesl kvalitní konfrontaci se slovenskou házenou a nabídl kvalitní utkání hraná ve vysokém tempu

Více...
Fotka ke článku Starší žáci vezou tři body z Lovosic
Starší žáci vezou tři body z Lovosic

Starší žáci se 21. ledna vydali do Lovosic na druhé kolo žákovské ligy v oslabené sestavě. Zimní období připravilo tým o pět důležitých hráčů, i přes to ale zvládli kluci solidně a vybojovali tři body. První utkání proti Zlínu bylo drsným probuzením a řádným vstupem do turnaje

Více...

Mladší žáci

Fotka ke článku Mladší žáci vezou pohár za druhé místo z Mělníka
Mladší žáci vezou pohár za druhé místo z Mělníka

Úvalští mladší žáci ročníku 2012 se vydali na turnaj do Mělníka. U některých hráčů byla znát herní zkušenost z podzimní části a turnaje ve Stupavě, pomalu se nám začíná dařit souhra na spojkách a aktivní přístup k obraně

Více...
Fotka ke článku Mladší žáci na mezinárodním turnaji ve slovenské Stupavě
Mladší žáci na mezinárodním turnaji ve slovenské Stupavě

Úvalští mladší žáci se o pololetních prázdninách vydali na mezinárodní turnaj do slovenské Stupavy. Dobře obsazený turnaj nám přinesl konfrontaci se slovenskou i bosenskou házenou a nabídl kvalitní utkání hraná ve vysokém tempu

Více...
Fotka ke článku O pohár města Úvaly
O pohár města Úvaly

V sobotu 20. ledna se uskutečnil druhý ze tří turnajů ze série „O pohár města Úvaly“, tentokrát se na úvalské palubovce představily týmy mladších žáků. Úvaly postavily dva týmy, jeden složený z hráčů ročníku 2011 a druhý z hráčů ročníku 2012

Více...

Minižáci

Fotka ke článku Premiérový ročník O pohár města Úval
Premiérový ročník O pohár města Úval

Dne 13.1.2024 proběhl první ročník turnaje O pohár města Úvaly v kategorii mini žáků. Pro naše hráče ročníku 2013 doplněné o hráče ročníku 2014 to byl premiérový turnaj v hracím formátu 5+1. Od úvodních minut turnaje bylo znát, kdo již má zkušenosti s hrou na velké hřiště a kdo se teprve na tomto turnaji s touto hrou seznamuje

Více...
Fotka ke článku Vánoční trénink minižáků
Vánoční trénink minižáků

Poslední trénink v tomto roce proběhl ve vánoční náladě. Kluci udělali velký kus práce a za to zaslouží pochvalu. Jen tak dál a teď hurá na vánoční prázdniny!

Více...
Fotka ke článku Druhý turnaj minižáků ve velké házené
Druhý turnaj minižáků ve velké házené

Druhý turnaj v pořadí ze série turnajů 6+1 Mini Handball Life Liga 2023/2024 na velké hřiště a zároveň poslední v tomto roce odehráli minižáci tentokrát ve sportovní hale na Chodově. Postupně jsme odehráli čtyři utkání

Více...

Přípravka

Fotka ke článku Přípravka na turnaji v Bělé pod Bezdězem
Přípravka na turnaji v Bělé pod Bezdězem

Každý slaví svatého Martina jinak. Například naše přípravka ho úspěšně oslavila turnajem v Bělé pod Bezdězem. I přes poměrně rozsáhlou marodku se sešlo 10 kluků a vytvořili jsme dvě mužstva. Každý tým odehrál 6 zápasů po deseti minutách, a tím že jsme hráli bez střídání, si všichni dostatečně zahráli, možná i víc než dostatečně

Více...
Fotka ke článku Povedený domácí turnaj přípravky v Úvalech
Povedený domácí turnaj přípravky v Úvalech

Tuto sobotu se uskutečnil turnaj přípravky v naší hale. Jelikož se nám přihlásilo celkem 15 týmů, z čehož byly i 4 z naší akademie, hrálo se na 3 hřištích vedle sebe. Tím pádem byl dostatek zápasů a všichni si měli možnost dostatečně zahrát a poměřit síly se soupeři z okolních měst