Fotka k článku Starší dorost porazil jasným rozdílem Pardubice

Starší dorost porazil jasným rozdílem Pardubice

Starší dorost
19. 2. 2024

V sobotu jsme přivítali v prvním jarním domácím kole staršího dorostu 2. ligy po zimní přestávce hosty z Pardubic. V podzimním kole jsme rozhodli o našem vítězství na půdě Pardubic až v posledních v posledních deseti minutách utkání, a proto jsme tušili, že nás nečeké nic lehkého. Do utkání jsme proto vstoupili s důraznou obranou, která nám vynesla zasloužené a pro hosty překvapivé poločasové vedení 17:9. Ve druhém poločase jsme pokračovali ve stejném duchu a dovedli utkání do vítězného konce v poměru 36:19. Děkujeme fanouškům za podporu během celého utkání.

TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice 36:19 (17:9)
Sestava: Pičman David (1), Hladík Petr (1), Slavík Vojtěch, Petráň František (3), Tischer Lukáš (5), Vejvar Lukáš (5), Poulíček Lukáš (2), Špaček Jaroslav (7), Roubal Jakub (7), Pitkevič Aleksandr, Pektor Patrik (5), Hájek Lukáš, Záhorka Mikuláš - Vyloučení: 2/3