Fotka k článku Za hustého sněžení starší dorostenci jednoznačně porazili Rokycany

Za hustého sněžení starší dorostenci jednoznačně porazili Rokycany

Starší dorost
3. 12. 2023

V sobotu odjel starší dorost po zvážení všech okolností a možností, vzhledem k nepříznivému počasí, nakonec na utkání do Rokycan. Utkání začalo v 16:00 a po prvním poločase bylo de facto rozhodnuto. Stav po prvním poločasu byl 21:5 ve prospěch Úval. Je nutné pochválit domácí tým Rokycan, že se nevzdali utkání a hráli až do konce. Za zmínku stojí výborný výkon obrany v čele s Mikulášem Záhorkou. Konečný stav utkání byl 18:36. Po utkání se všichni bezpečně vrátili domů za hustého sněžení, což lze považovat rovněž za vítězství.

Házená Rokycany - TJ Sokol Úvaly 18:36 (5:21)
Sestava: Antoš Jakub, Záhorka Mikuláš, Roubal Jakub (5), Pičman David (4), Tischer Lukáš (3), Vejvar Lukáš, Jeřábek Vojtěch (4/1), Poulíček Lukáš (3), Ishchenko Kiril (5), Pektor Patrik (6), Petráň František (1), Špaček Jaroslav (5) - Vyloučení: 1/0