Fotka k článku Starší žáci na turnaji v Hostivicích předvedli dobrý výkon

Starší žáci na turnaji v Hostivicích předvedli dobrý výkon

Starší žáci
14. 11. 2023

V sobotu 11.11. se Áčko starších žáků vydalo do Hostivic a stejně jako minulý týden je čekala dvě utkání s Hostivicemi a Mělníkem. Co se týče utkání s domácími, oproti minulému týdnu byl výkon mnohem lepší, kluci hráli rychle a bojovali do posledních minut. Zápas byl doopravdy kvalitní a až na šňůru neproměněných střel ve druhém poločase se utkání povedlo. Nakonec jsme podlehli soupeři 20:23, nicméně předvedený výkon jistě předčil samotný výsledek. Zápas s Mělníkem byl opět utahaný, příliš chutě do života na hřišti vidět nebylo, přesto jsme protihráče porazili 19:15. Pochvalu si určitě zaslouží mladší kluci z ročníku 2010, kteří s námi statečně vyjeli a do hry přidali bojovnost. Celé družstvo předvedlo skvělou spolupráci a týmovost, která nám minulý týden chyběla. Ještě doladíme pár drobností a na kvalifikaci 25.11. se budeme moct sebevědomě vrhnout.