Fotka k článku Drama ve Zruči úspěšnější pro úvalský B tým

Drama ve Zruči úspěšnější pro úvalský B tým

A tým
14. 11. 2023

V nedávno odloženém zápase B týmu Úval proti Zruči nad Sázavou se odehrálo opravdové drama. Úvalský tým, obohacený o šest dorostenců, nastoupil s velkým respektem vůči ambicióznímu protivníkovi, který má ambice stát se lídrem soutěže.

Začátek prvního poločasu byl opatrný, ale v desáté minutě se Úvaly postupně dostaly do výrazného vedení, které si udržovaly až do jeho konce a do šaten se tak odcházelo s výsledkem 14:18.

Druhý poločas pokračoval v mírně nižším tempu, přesto si Úvaly nadále udržovaly svůj náskok, i když vinnou zmenšené aktivity úvalských hráčů postupně zmenšoval. V závěru zápasu přišly dva netaktické momenty na straně Úval, což dalo Zruči šanci na vyrovnání. Přesto se Úvalům podařilo výsledek udržet a zápas tak skončil vítězstvím 28:29.

Celkově byl tento zápas náročným testem a zároveň přinesl výborný sportovní zážitek pro všechny, kdo byli přítomni.

TJ Jiskra Zruč n.S. - TJ Sokol Úvaly B 28:29 (14:18)
Sestava: Roubal Jakub (1), Rožníček Šimon, Vejvar Lukáš (1), Šubrt Tomáš, Poulíček Lukáš (5), Kroupa Bohdan (6/2), Havel Jakub (4), Vintrych Marek, Pičman David (1), Tischer Lukáš (7), Carboch Michal (4) - Vyloučení: 3/0