Fotka k článku Mnoho nevyužitých přesilovek v zápase proti Plzni

Mnoho nevyužitých přesilovek v zápase proti Plzni

Mladší dorost
30. 10. 2023

Další venkovní utkání jsme měli proti Plzni B. Soupeř patří k lepším týmům naší ligy a bohužel se to projevilo. První poločas skončil 16:19 pro Plzeň a nakonec jsme podlehli 29:38. Ze skóre jasně vyplývá, že naši slabinou byla hlavně obrana, která nefungovala a nebýt skvělých zákroků Jana Handla v prvním poločase, tak mohlo být už dávno rozhodnuto. Dále nás trápili přesilové hry, kterých jsme měli nespočet, ale nebyli jsme schopni zastavit útok soupeřů bez brankáře a přesilovku vyhrát. Nejlepší výkon kromě brankáře předvedl Vojtěch Stejskal, který drtivou většinu již zmíněných přesilovek vybojoval.

Talent Škoda JS Plzeň B - TJ Sokol Úvaly 38:29 (20:17)
Sestava: Kříž Matyáš (1), Havel Matěj (1), Antoš Jakub, Václavík Štěpán, Handl Jan, Pitkevič Aleksandr (7/1), Švarc Štěpán (2), Voříšek Lukáš (3), Hájek Lukáš (6), Horčičák Daniel (4), Vesecký Dominik, Stejskal Vojtěch (5) - Vyloučení: 6/3