Fotka k článku Mladší žáci ročníku 2011 doma v Úvalech

Mladší žáci ročníku 2011 doma v Úvalech

Mladší žáci
25. 10. 2023

V neděli odehráli kluci ročníku 2011 další turnaj Středočeské ligy. V prvním utkání jsme se střetli s týmem Poděbrad. Od začátku zápasu se nám dařilo v obraně a v rychlém přechodu do útoku. Kluci od začátku plnili všechny pokyny a skóre postupně narůstalo až na konečných 29:13. Ve druhém utkání jsme změřili síly s týmem z Bělé pod Bezdězem. Začátek tohoto zápasu byl úplně odlišný. Pod vidinou posledního vítězství nad tímto týmem kluci vše podcenili. V obraně se nebránilo a v útoku jsme zahazovali i ty nejvyloženější šance. Během několika minut jsme prohrávali 2:6. Až za tohoto stavu se kluci probudili a začali hrát hru, na kterou jsme od nich zvyklí. Dařil se nám rychlý přechod do útoku s kvalitním zakončením podpořený agresivní obranou. Do poločasu jsme otočili skóre v náš prospěch na 10:8. Ve druhém jsme už hráli hezkou házenou, inkasovali jsme pouze 3 branky a závěrečný výsledek se zastavil na 25:11. Posledním utkání jsme odehráli proti týmu Mladé Boleslavi. Zde jsme od počátku utkání dominovali ve všech směrech a skóre narůstalo až na konečných 25:5. Děkuji všem rodičům za pomoc s pořádáním domácího turnaje.