Fotka k článku Béčko úspěšné proti Chrudimi

Béčko úspěšné proti Chrudimi

A tým
18. 9. 2023

Ve Společné regionální lize je 5 týmů a nás čeká celkem jen 8 utkání. 4 v podzimní části a 4 na jaře. V této soutěži chceme dát příležitost i hráčům staršího dorostu a připravit je tak na přechod do seniorské kategorie příští rok.

Hned v prvním domácím utkáni 17.9. jsme přivírali vítěze loňského ročníku tým Chrudimi. Vyrovnané utkání po celých šedesát minut bylo hráno ve slušném tempu. Ke konci první půle jsme získali mírný náskok. V druhé polovině se projevila naše lepší fyzička, a i díky tomu jsme vedení udrželi a slavili vítězství. V utkání nastoupili 4 starší dorostenci a nejlépe se střelecky dařilo Lukáši Tischerovi se sedmi brankami, Vojtěch Jeřábek dal pět branek a jednu přidal Lukáš Poulíček, Jakub Roubal na první branku musí počkat, zatím své šance nevyužil. Ze všech hráčů se nejlepším střelcem stal Bohdan Kroupa s devíti přesnými zásahy.

Nyní odjedeme v sobotu 23.9. do Zruče.

TJ Sokol Úvaly B - TJ Sokol Chrudim 31:25 (18:14)
Sestava: Kürti Oliver (3), Havel Jakub (1), Kroupa Bohdan (9), Vaníček Tomáš (4), Roubal Jakub, Polák Michal (1), Tischer Lukáš (7), Jeřábek Vojtěch (5), Poulíček Lukáš (1), Vintrych Marek, Rožníček Šimon, Šubrt Tomáš, Kubec Jiří - Vyloučení: 2/1