Fotka k článku Muži slaví postup do druhého kola Českého poháru

Muži slaví postup do druhého kola Českého poháru

A tým
28. 8. 2023

První kolo Českého poháru jsme odehráli v neděli 27.8.2023 v Ledči nad Sázavou. Náš nově se rodící tým, se s odchodem Jiřího Kubce do házenkářského důchodu a Michala Hájka do Německa vyrovnal velice dobře. Nově příchozí hráči z dorostu (Krista, Carboch, Havel) velice dobře do týmu zapadli a společně se zkušenějšími hráči tvoří kvalitní tým pro sezónu 2023/2024.

Nástup do utkání nám vyšel náramně a brzo jsme se dostali do šesti brankového vedení. Střelecky se dařilo většině hráčů, a tak se náš náskok nikdy nezmenšil na méně než 4 branky. Do druhé půle jsme šli s náskokem pěti branek. Druhá půle byla do poslední desetiminutovky vyrovnanější, ale v závěru jsme domácím opět odskočili. Přes jisté výpadky koncentrace a zbytečné chyby se náš tým dopracoval ke konečnému vítězství o 9 branek a k postupu do 2.kola, které se odehraje o víkendu 9/10 září.

TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sokol Úvaly 22:31 (11:16)
Sestava: Francl Pavel (1), Taitl Václav (5), Vaníček Tomáš (4), Bossanyi Daniel (6), Vintrych Marek, Havel Jakub (2), Šubrt Tomáš, Najman Matouš (3), Carboch Michal, Kroupa Bohdan (5), Slavík Vojtěch, Krista Jan (5/1) - Vyloučení: 7/4 - Diskvalifikace: 1/0