Fotka k článku Mladší dorostenci slaví vysokou výhru

Mladší dorostenci slaví vysokou výhru

Mladší dorost
12. 10. 2022

V sobotu 8. 10. odehráli mladší dorostenci další mistrovský zápas, tentokrát v Náchodě. Přijeli jsme jako favorité, což jsme ale zpočátku nepotvrzovali, protože jsme se důrazem a rychlostí přizpůsobili hře soupeře. Problémy nám také nejdřív dělal nejlepší (a nejvyšší) soupeřův střelec. Naštěstí jsme po deseti minutách trochu zlepšili obranu, což znamenalo, že se vyrovnaný stav do konce poločasu změnil na naše desetibrankové vedení. Dopomohl k tomu, a nakonec i k celkovému výraznému vítězství, svými zákroky brankář Mikuláš Záhorka. <br><br> O poločase měl k hráčům velmi důraznou promluvu trenér Paul. Začátek druhého poločasu byl pak z naší strany mnohem lepší, zrychlili jsme hru v útoku i přechod do něj a přitvrdili jsme v obraně, která byla mnohem důslednější, což vedlo ke gólové šňůře 20:2. Do konce zápasu pak bylo otázkou už jen to, jaké bude výsledné skóre. Kluci si pak s chutí zastříleli, včetně našich dvou nejlepších střelců Lukáše Tischera a Davida Pičmana.<br><br> Plyne z toho poučení do dalších zápasů, a sice nepodcenit žádného soupeře a od začátku na něj vletět naší důraznou a rychlou hrou. Děkujeme všem rodičům, kteří nás přijeli podpořit i v dalekém Náchodě. Další zápas odehrajeme v domácí hale v neděli 30. 10. proti Chodovu.

TJ Náchod - TJ Sokol Úvaly 21:45 (11:23)
Sestava: Hájek Lukáš (3), Záhorka Mikuláš, Planý David (1), Tischer Lukáš (13), Handl Jan, Hladík Petr (1), Pičman David (10/2), Vejvar Lukáš, Pitkevič Aleksandr (1), Horák Martin (6), Zelený Pavel (6), Horčičák Daniel (4) - Vyloučení: 6/4 - Diskvalifikace: 1/0