Fotka k článku Starší dorostenci oplatili Jihočechům porážku z podzimu

Starší dorostenci oplatili Jihočechům porážku z podzimu

Starší dorost
10. 3. 2024

V sobotu 9. 3. přivítal starší dorost Handball Úvaly družstvo Jihočechů. Jediné mužstvo, které dokázalo v podzimní části 2. ligy zvítězit nad naším výběrem v Třeboni 26:22. O motivaci bylo tedy postaráno. První poločas naznačil, že utkání bude vyrovnané, což podpořil i fakt, že se utkaly týmy ze 2. a 3. příčky tabulky. Po prvním poločase se náš výběr dostal do jednobrankového vedení. Druhý poločas začali lépe domácí a dostali se do vedení 18:14, hosté po poločase posbírali zbytky svých sil a ve 12. minutě srovnali stav utkání na 20:20. To bylo ale od Jihočechů vše a od této chvíle začali kluci z Úval diktovat tempo hry a závěrečným stupňovaným tlakem navyšovali vedení společně s brankářem domácích Vojtou Slavíkem, který pověsil na svou branku nápis ZAVŘENO a propustil za svá záda pouze jednu branku. Potrženo sečteno, výhra 28:21. Děkujeme za skvělou podporu diváků!

TJ Sokol Úvaly - Jihočeši 28:21 (15:14)
Sestava: Záhorka Mikuláš, Petráň František (1), Poulíček Lukáš (3), Špaček Jaroslav (5/1), Jeřábek Vojtěch (1), Pektor Patrik (2), Tischer Lukáš (9/3), Hladík Petr, Slavík Vojtěch, Roubal Jakub (3), Pitkevič Aleksandr, Pičman David, Vejvar Lukáš (4) - Vyloučení: 3/4